09 2012
0

Broker ubezpieczeniowy Gdańsk

URL: kancelaria-brokerska.pl

Broker ubezpieczeniowy Gdańsk

Nasze biuro świadczy konsultacje pośredniczące w zakresie polisy. Funkcjonuje opierając się o ZKNU także z Funduszy Emerytalnych (dzisiaj KNF). Ma obowiązkowe polise na skutek wykonywania profesji na wartość gwarancyjną 1.500.000 EUR. Poczynania maklerskie opracowywane przez nas są dla kontrahenta bezpłatne lubopierają się na targowaniu, podpisywaniu jak i egzekwowaniu umów polisy. Jako pośrednik reprezentujemy biznesy nabywcy w obliczu ubezpieczyciela, a nie odwrotnie, podobnie w kwestiach o zadośćuczynienia. Posiadane wprawa dopuszcza na odpowiednie przygotowywanie wymogów umów polisy jak również należytego przedziału ochrony ubezpieczeniowej, biorącej pod uwagę drobiazgowe niestereotypowe jej rozszerzenia. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach własności, kontraktów, finansowych także innych. Do naszych klientów uwzględniamy m.in. zakłady budowlane, projektowe, produkcyjne, zarządców nieruchomości, plus podmioty indywidualne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www Broker ubezpieczeniowy Gdańsk.

 • PageRank: 2
 • Kliknięć: 5
 • Wyświetleń: 219
 • CTR: 2.28%
 • Data dodania: 14 09 2012
 • Ocena:

  Ocena: 5.0/10 (13 głosów)

Odwiedziny yahoo 51 Odwiedziny googlebot 22
Broker ubezpieczeniowy Gdańsk
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Skup katalizatorów Warszawa

  Jesteśmy najlepszą na rynku firmom zajmującą się skupem katalizatorów i monolitu ceramicznego, proponującą korzystne ceny. Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów detalicznych i hurtowych z całego kraju, którzy szukają dobrego punku skupu np. skup katalizatorów War ... szczegóły wpisu »

 • Kanały tekstylne

  Atol to polski producent, którego specjalizacją są kanały higieniczne oraz kanały tekstylne. Wentylacja higieniczna to zupełna nowość w instalacjach wentylacyjnych – zaoszczędzisz i ochronisz środowisko! Doświadczenie nabyte w czasie długiego okresu testów pozwala nam n ... szczegóły wpisu »

 • Blaszane pojemniki

  Chcesz nabyć opakowania metalowe? Jak najszybciej zapoznaj się z ofertą którą dla Ciebie mamy. Znajdziesz w niej bardzo duży wybór koszy metalowych i blaszane pojemniki. Są to bardzo dobrej jakości produkty metalowe zbudowane z trwałego, nierdzewnego metalu. Substancje ... szczegóły wpisu »

 • Wagra Biogaz

  Instalacje biogazowe to alternatywa dla standardowych systemów grzewczych. Są wysoce energooszczędne, gdyż wykorzystują gromadzący się na wysypisku odpadów biogaz. Biogaz jest ubocznym wynikiem procesu rozkładu naturalnych odpadów i składa się z metanu oraz dwutlenku wę ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Ekostim posiada przydatne strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 6376 stron internetowych w 15 kategoriach i 522 podkategoriach. Gości online 35. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Ekostim posiada:
  IP: ,
  BL: 2819,
  Page Rank: 0

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator