05 2013
0

Skup złomu Słupsk, złom Koszalin - Metzłom

URL: www.metzlom.pl

Skup złomu Słupsk, złom Koszalin - Metzłom

Skup złomu Słupsk - zajmuje się głównie skupem i sprzedażą złomu stalowego i żeliwnego oraz metali kolorowych takich jak: miedź, aluminium, mosiądz, brąz, ołów, cynk oraz stal kwasoodporna (chromoniklowa) w postaci zużytych części maszyn i linii produkcyjnych. Skupujemy złom z terenu całego Pomorza. Mamy oddział w Koszalinie - Metzłom - Skup złomu Koszalin przy ul. Szczecińskiej 25A. Ponadto oferujemy skup złomu z terenu województwa pomorskiego. Posiadamy własne kontenery na złom oraz własny transport samochodowy, świadczymy usługi ważenia samochodów na 60 tonowej 18 metrowej wadze. Zajmujemy się również demontażem i rozbiórkami konstrukcji stalowych. Metzłom to firma założona 1989 roku. Od początku zajmuje się skupem złomu stalowego i metali kolorowych. To nowoczesne przedsiębiorstwo oferujące Klientom kompleksowe usługi obejmujące zarówno skup złomu, handel wyrobami hutniczymi jak również rozbiórki i transport. Współpraca z firmą MetZłom, gwarantuje Tobie uczciwą klasyfikację przyjmowanego do skupu złomu i stabilne warunki handlowe. Oferujemy natychmiastową płatność, oraz pomoc w finansowaniu obrotu (zaliczki), jak i dużych przedsięwzięć rozbiórkowych. Naszym dostawcom oferujemy : korzystne ceny, natychmiastową płatność, uczciwą klasyfikację przyjmowanego złomu, sprawną i profesjonalną obsługę klientów i środków transportu, długoterminową współpracę, stabilne warunki handlowe, pomoc w dużych przedsięwzięciach rozbiórkowych, indywidualnie negocjowane ceny dla dużych dostaw, odbiór złomu własnym transportem.

 • PageRank: 2
 • Kliknięć: 4
 • Wyświetleń: 453
 • CTR: 0.88%
 • Data dodania: 06 05 2013
 • Ocena:

  Ocena: 2.7/10 (17 głosów)

Odwiedziny yahoo 51 Odwiedziny googlebot 23
Skup złomu Słupsk, złom Koszalin - Metzłom
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Raport oddziaływania na środowisko

  Proponowane przez przedsiębiorstwo ENVO świadczenia konsultingowe mają za zadanie pośrednictwo między inwestorem, a jednostkami państwowymi, w zakresie bezpieczeństwa środowiska naturalnego. Przeprowadzane są na zlecenie kontrahentów analizy migotania cienia czy też rap ... szczegóły wpisu »

 • Ekolia.pl - Decyzje środowiskowe, ewidencja odpadów

  Ekolia.pl to portal poświęcony tematyce ochrony środowiska w przedsiębiorstwach. prowadzony jest przez kompetentny zespół specjalistów ds ochrony środowiska. Na stronach portalu znajdują się bezpłatne porady w formach artykułów poruszające takie tematy jak: uzyskiwanie ... szczegóły wpisu »

 • Kanały tekstylne

  Atol to polski producent, którego specjalizacją są kanały higieniczne oraz kanały tekstylne. Wentylacja higieniczna to zupełna nowość w instalacjach wentylacyjnych – zaoszczędzisz i ochronisz środowisko! Doświadczenie nabyte w czasie długiego okresu testów pozwala nam n ... szczegóły wpisu »

 • Czyszczenie rurociągów

  Dbaj o otoczenie, które przecież jest potrzebne do tego, żeby słusznie funkcjonować. Bez przyrody, drzew, czystego powietrza i innych elementów, które są częścią ekosystemu, istota ludzka nie może słusznie funkcjonować. Wskutek tego musisz wejść na stronę www. ekonaft. ... szczegóły wpisu »

 • Eco-Expert Specjalistyczne Analizy Przyrodnicze

  Prognoza oddziaływania na środowisko, ekofizjografia, ocena oddziaływania na środowisko, karta informacyjna przedsięwzięcia, decyzja środowiskowa - oto część usług, jakie jesteśmy Wam zapewnić. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy doskonale znają się na ochronie ... szczegóły wpisu »

 • Segregowanie śmieci - cyfron.pl

  Cyfron.pl to serwis internetowy zajmujący się tematyką IT, przemysłu i technologii. Publikowane są tu rozmaite treści dotyczące najnowszych odkryć, wynalazków i innowacji, takich jak outsourcing, robotyka przemysłu, instalacje fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe i wiel ... szczegóły wpisu »

 • Kancelaria Adwokacka Paweł Mehl

  Kancelaria Adwokacka Paweł Mehl to dynamiczna kancelaria oferująca swoim klientom wsparcie prawne z zakresu:prawa cywilnego, prawa karnego, prawa rodzinnego, prawa pracy czy praw zwierząt. Adwokat Paweł Mehl swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Ekostim posiada przydatne strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 9906 stron internetowych w 15 kategoriach i 547 podkategoriach. Gości online 1. Stron oczekujących 2.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Ekostim posiada:
  IP: ,
  BL: 2819,
  Page Rank: 0

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator