10 2013
0

Kredyty we frankach

URL: www.kredytwefrankach.com.pl

Kredyty we frankach

Serwis finansowy kredyty we frankach powstał z myślą o wszystkich, którzy z wysiłkiem opłacają swoje kredyty walutowe, wzięte przed 2008 rokiem na zakup własnego lokum. Kredyty hipoteczne, walutowe wypłacane są na ogół tak niepomyślnie kredytobiorcy, że w momencie wypłaty suma kredytu w złotych polskich podzielona jest przez obecny kurs zakupu waluty, w której denominowany jest kredyt, naszego banku, a w monecie spłaty, rata kredytowa przeliczana jest według kursu sprzedaży waluty, aktualnym w danym banku. Za sprawą tego kruczka, kredytobiorca jest zobowiązany spłacać większą ratę zobowiązania aniżeli faktycznie wynikałoby to z kwoty jaką otrzymał. Zgodnie z uchwaloną ustawą chroniącą przed przesadnym spreadem w rozrachunkach kredytów walutowych, klienci banków uzyskali możliwość spłacania zaciągniętego zadłużenia w walucie, w której kredyt ów mieli zrealizowany. Niestety bardzo mało kredytobiorców korzysta z możliwości tej ustawy, wydając w każdym miesiącu, od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Strona internetowa kredyty we frankach niesie wiele konkretnych porad i informacji, jakie mają na celu pomóc zmienić ich niesłychanie niekorzystne umowy kredytowe, zademonstrować przeróżne sposobności zakupu waluty oraz zwrócić uwagę na niebezpieczeństwa, jakie połączone są z ponownym negocjowaniem tych umów z bankiem. Twórcy strony kredyty we frankach dokładali wszelkich starań, by opublikowane wiadomości, stały się bardzo przydatne dla wszelkich nieszczęśników oraz by umożliwiły zaoszczędzić w każdym miesiącu paręset złotych na tyle, że stawki kredytów zmaleją.

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 4
 • Wyświetleń: 179
 • CTR: 2.23%
 • Data dodania: 18 10 2013
 • Ocena:

  Ocena: 4.3/10 (10 głosów)

Odwiedziny yahoo 49 Odwiedziny googlebot 11
Kredyty we frankach
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Konto w banku dla studenta

  Decydując się na dalszą edukację po szkole w aktualnym stylu życia przekształceniu ulega bardzo wiele spraw. Musimy stać się samodzielni, rozpoczynamy pierwszą pracę, zmieniamy całkiem miejsce przebywania. Musimy także zacząć świadomie zarządzać naszymi pieniędzmi i i p ... szczegóły wpisu »

 • OK Money

  Witryna dla osób chcących wziąć kredyt finansowy w Provident. W dzisiejszych czasach mnóstwo ludzi ma nieplanowany wydatek,na który brakuje środków. Dla takich właśnie ludzi Provident albo Profi Credit przygotował pożyczkę na dowód z obsługą domową. Wygląda to tak, że p ... szczegóły wpisu »

 • Karty płatnicze w Intelligo

  Intelligo to bank, który pozwala na prowadzenie swojego konta za pomocą internetu. Bank internetowy to naprawdę świetne rozwiązanie dla osób które nie mają czasu biegać do oddziału banku z każdym, najmniejszym przelewem. Konto indywidualne Inteligo daje Ci również możli ... szczegóły wpisu »

 • Terminale płatnicze pos

  Gdyby nie broker płatniczy, na rynku akceptacji kart płatniczych nie istniałaby obiektywna informacja na temat ofert firm i agentów rozliczeniowych oferujących wdrażanie płatności bezgotówkowych do sklepów. Broker płatniczy oferuje porównanie tych wszystkich firm w form ... szczegóły wpisu »

 • Kredyty dla rolników

  Często zdarza się, że brak środków finansowych blokuje nam modernizacje, które w przyszłości przyniosły by wysokie zyski. Niestety brak regularnych dochodów skreśla uzyskanie zdolności kredytowej. Instytucje finansowe idąc na rękę takim klientom oferują kredyty pod zast ... szczegóły wpisu »

 • Forum pożyczkowe dla zadłużonych

  Łatwość w uzyskaniu kredytów jaka była jeszcze do niedawna powoduje najczęściej pętlę kredytową z której klientom banków ciężko wyjść szczególnie, że nie dostają żadnych możliwości od banku na kolejne kredyty potrzebne na spłatę tych wcześniej zaciągniętych. Forum pożyc ... szczegóły wpisu »

 • Nowe chwilówki

  By tani kredyt gotówkowy był de facto niekosztowny powinno się wyszukiwać, a cyberprzestrzeń jest do owego najciekawszym sposobem stąd powinno się rzucić okiem na naszą stronę w sieci ażeby znaleźć najfajniejszą pożyczkę której potrzebujecie dzisiaj. Aby posiąść cudowny ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Ekostim posiada przydatne strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 6424 stron internetowych w 15 kategoriach i 522 podkategoriach. Gości online 75. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Ekostim posiada:
  IP: ,
  BL: 2819,
  Page Rank: 0

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator