10 2013
0

Kredyty we frankach

URL: www.kredytwefrankach.com.pl

Kredyty we frankach

Serwis finansowy kredyty we frankach powstał z myślą o wszystkich, którzy z wysiłkiem opłacają swoje kredyty walutowe, wzięte przed 2008 rokiem na zakup własnego lokum. Kredyty hipoteczne, walutowe wypłacane są na ogół tak niepomyślnie kredytobiorcy, że w momencie wypłaty suma kredytu w złotych polskich podzielona jest przez obecny kurs zakupu waluty, w której denominowany jest kredyt, naszego banku, a w monecie spłaty, rata kredytowa przeliczana jest według kursu sprzedaży waluty, aktualnym w danym banku. Za sprawą tego kruczka, kredytobiorca jest zobowiązany spłacać większą ratę zobowiązania aniżeli faktycznie wynikałoby to z kwoty jaką otrzymał. Zgodnie z uchwaloną ustawą chroniącą przed przesadnym spreadem w rozrachunkach kredytów walutowych, klienci banków uzyskali możliwość spłacania zaciągniętego zadłużenia w walucie, w której kredyt ów mieli zrealizowany. Niestety bardzo mało kredytobiorców korzysta z możliwości tej ustawy, wydając w każdym miesiącu, od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Strona internetowa kredyty we frankach niesie wiele konkretnych porad i informacji, jakie mają na celu pomóc zmienić ich niesłychanie niekorzystne umowy kredytowe, zademonstrować przeróżne sposobności zakupu waluty oraz zwrócić uwagę na niebezpieczeństwa, jakie połączone są z ponownym negocjowaniem tych umów z bankiem. Twórcy strony kredyty we frankach dokładali wszelkich starań, by opublikowane wiadomości, stały się bardzo przydatne dla wszelkich nieszczęśników oraz by umożliwiły zaoszczędzić w każdym miesiącu paręset złotych na tyle, że stawki kredytów zmaleją.

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 3
 • Wyświetleń: 167
 • CTR: 1.8%
 • Data dodania: 18 10 2013
 • Ocena:

  Ocena: 4.7/10 (9 głosów)

Odwiedziny yahoo 49 Odwiedziny googlebot 11
Kredyty we frankach
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Ubezpieczenia komunikacyjne

  W serwisie znajdują się najkorzystniejsze wyselekcjonowane propozycje kont bankowych firmowych a także oszczędnościowych. Jeśli zależy Ci aby wybrać realnie porządne OC w atrakcyjnej cenie, powinienieś poczytać profesjonalnych rad w tym wątku. Znajdziesz je, korzystając ... szczegóły wpisu »

 • Blog o pożyczkach dla firm

  Blog o pożyczkach dla firm to jedyny taki blog internetowy, w którym znajdziecie państwo wszelkie, niezbędne informacje o pożyczkach gotówkowych oraz rodzajach finansowania inwestycji a także działalności firmy. Opinie ekspertów i dane rynkowe jakie dla Was przygotowali ... szczegóły wpisu »

 • Serwis informacyjny dla rolników

  Rolnictwo dotowane generuje nowe inwestycje a inwestycje z kolei rozwój zarówno rolnictwa jak i gospodarki kraju, dlatego też jest na rynku wiele firm oferujących pożyczki dla rolników zarówno te po części zwrotne jak i bezzwrotne i każda nisko oprocentowana, z najlepsz ... szczegóły wpisu »

 • Kalkulator kredytu mieszkaniowego

  Marzysz o własnym mieszkaniu lub domu? Cele te mogą spełnić się już dziś dzięki PKO BP.  Na przykład w ostatnim czasie ING Bank Śląski ma w swojej ofercie najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy wśród kredytów hipotecznych.


  Nie cze ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Ekostim posiada przydatne strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 6305 stron internetowych w 15 kategoriach i 521 podkategoriach. Gości online 60. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Ekostim posiada:
  IP: ,
  BL: 2819,
  Page Rank: 0

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator