10 2013
0

Kredyty we frankach

URL: www.kredytwefrankach.com.pl

Kredyty we frankach

Serwis finansowy kredyty we frankach powstał z myślą o wszystkich, którzy z wysiłkiem opłacają swoje kredyty walutowe, wzięte przed 2008 rokiem na zakup własnego lokum. Kredyty hipoteczne, walutowe wypłacane są na ogół tak niepomyślnie kredytobiorcy, że w momencie wypłaty suma kredytu w złotych polskich podzielona jest przez obecny kurs zakupu waluty, w której denominowany jest kredyt, naszego banku, a w monecie spłaty, rata kredytowa przeliczana jest według kursu sprzedaży waluty, aktualnym w danym banku. Za sprawą tego kruczka, kredytobiorca jest zobowiązany spłacać większą ratę zobowiązania aniżeli faktycznie wynikałoby to z kwoty jaką otrzymał. Zgodnie z uchwaloną ustawą chroniącą przed przesadnym spreadem w rozrachunkach kredytów walutowych, klienci banków uzyskali możliwość spłacania zaciągniętego zadłużenia w walucie, w której kredyt ów mieli zrealizowany. Niestety bardzo mało kredytobiorców korzysta z możliwości tej ustawy, wydając w każdym miesiącu, od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Strona internetowa kredyty we frankach niesie wiele konkretnych porad i informacji, jakie mają na celu pomóc zmienić ich niesłychanie niekorzystne umowy kredytowe, zademonstrować przeróżne sposobności zakupu waluty oraz zwrócić uwagę na niebezpieczeństwa, jakie połączone są z ponownym negocjowaniem tych umów z bankiem. Twórcy strony kredyty we frankach dokładali wszelkich starań, by opublikowane wiadomości, stały się bardzo przydatne dla wszelkich nieszczęśników oraz by umożliwiły zaoszczędzić w każdym miesiącu paręset złotych na tyle, że stawki kredytów zmaleją.

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 3
 • Wyświetleń: 161
 • CTR: 1.86%
 • Data dodania: 18 10 2013
 • Ocena:

  Ocena: 4.7/10 (9 głosów)

Odwiedziny yahoo 49 Odwiedziny googlebot 11
Kredyty we frankach
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Karty płatnicze w Intelligo

  Intelligo to bank, który pozwala na prowadzenie swojego konta za pomocą internetu. Bank internetowy to naprawdę świetne rozwiązanie dla osób które nie mają czasu biegać do oddziału banku z każdym, najmniejszym przelewem. Konto indywidualne Inteligo daje Ci również możli ... szczegóły wpisu »

 • Pożyczki

  Panujący w całej Europie i na świecie kryzys gospodarczy powoduje coraz większe pustki w domowych portfelach. Ludziom w Polsce trudniej jest przeżyć do pierwszego. Dobrym rozwiązaniem, które wybiera większość osób w takiej sytuacji jest pożyczka gotówkowa. Zazwyczaj o o ... szczegóły wpisu »

 • Serwis informacyjny dla rolników

  Rolnictwo dotowane generuje nowe inwestycje a inwestycje z kolei rozwój zarówno rolnictwa jak i gospodarki kraju, dlatego też jest na rynku wiele firm oferujących pożyczki dla rolników zarówno te po części zwrotne jak i bezzwrotne i każda nisko oprocentowana, z najlepsz ... szczegóły wpisu »

 • Banki24 informacje o bankach

  Serwis który przedstawia szerzej bieżące oferty pojawiające się w ofertach zarówno banków jak i instytucji pozabankowych. Dzięki temu osoba szukająca kredyty gotówkowego dowie się gdzie uzyska go całkowicie online czy gdzie uzyska go na samo oświadczenie. Osoby szukając ... szczegóły wpisu »

 • Najlepsze polskie firmy

  W okresie bezkresnego oraz prężnego postępu technologicznego, każde przedsiębiorstwo, solidne i małe, chcąc iść w jednakowym tempie, co wzrost jego specjalizacji, musi bezustannie udoskonalać swoje usługi i produkty. Nierozerwalnie jest to związane z niezbędnością zakup ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Ekostim posiada przydatne strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 6215 stron internetowych w 15 kategoriach i 521 podkategoriach. Gości online 33. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Ekostim posiada:
  IP: ,
  BL: 2819,
  Page Rank: 0

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator