09 2012
0

Podmioty publiczne

URL: www.cyfrowyurzad.pl

Podmioty publiczne

Podstawowym założeniem programu e-government jest przeprowadzenie procesu zaawansowanej informatyzacji, któremu polegać mają podmioty publiczne – jednostki administracji i instytucje sektora publicznego. Komunikację między urzędami a społeczeństwem skutecznie ułatwia BIP, czyli Biuletyn Informacji Publicznej. Wygodne i proste wprowadzanie danych, związanych z aktualnymi realizowanymi sprawami do baz, publikowanie bieżących informacji na stronach biuletynu, czy aktualizowanie wszelkich materiałów dotyczących toczących się spraw to niektóre korzyści płynące ze stosowania BIP. Elektroniczna administracja, której priorytetem jest w pełni zautomatyzowana obsługa petentów bazuje na bezpapierowym obiegu dokumentami, które wprowadzane do systemu, udostępniane są jedynie określonym – upoważnionym do ich wglądu – pracownikom, co skutecznie eliminuje ryzyko zaginięcia pism. Podobnie zarządzane są formularze elektroniczne – m.in. wnioski i podania – które przesyłane są do konkretnych pracowników, zobowiązanych do zrealizowania sprawy. Dodatkowo istnieje możliwość wyszukiwania znajdujących się w wewnętrznym systemie urzędu pism po uprzednio zdefiniowaniu najważniejszych ich parametrów.

 • PageRank: 5
 • Kliknięć: 3
 • Wyświetleń: 131
 • CTR: 2.29%
 • Data dodania: 28 09 2012
 • Ocena:

  Ocena: 3.9/10 (11 głosów)

Odwiedziny yahoo 40 Odwiedziny googlebot 15
Podmioty publiczne
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Intercenbud baza cenowa

  Zachęcam do odwiedzenia strony zawierającej propozycje na oprogramowanie dla budownictwa. W naszym sklepie znaleźć można bazy cenowe, które wykorzystywane są podczas konstruowania kosztorysu, przy wprowadzaniu cen i stawek na towary, sprzęt czy usługi. Intercenbud jest ... szczegóły wpisu »

 • Certyfikaty SSL

  Niezależnie od tego, czy dopiero planujesz zaistnieć w sieci czy też rozwijasz już swoją działalność, dostarczymy Ci usługi i produkty, które pozwolą Ci znacznie zwiększyć skuteczność Twojej oferty oraz jej zasięg.Certyfikaty SSL, oferujemy certyfikaty SSL wydawane wyłą ... szczegóły wpisu »

 • PrzegladAplikacji.pl

  Szukasz opisu jakieś aplikacji? Lepiej trafić nie mogłeś! Portal PrzegladAplikacji.pl specjalizuje się bowiem właśnie w tej branży. Śmiało można powiedzieć, iż mamy niezwykle obszerne doświadczenie w branży i jesteśmy jej specjalistami. To właśnie z tego powodu jakość p ... szczegóły wpisu »

 • Faktura VAT 2016 - faktury vat

  Szukasz aplikacji do obsługiwania przedsiębiorstwa i nie wpadłeś dotychczas na dobrą ofertę? Nie ma w tym zupełnie nic zaskakującego, bo spora liczba systemów tego typu jest niezbyt wiele warta. Programy te mają niezadowalającą użytkowość i dodatkowo są trudne w obsłudz ... szczegóły wpisu »

 • Faktura vat

  Szukając odpowiedniego narzędzia do wystawiania dokumentów sprzedaży z całą pewnością warto sięgnąć po program Faktura VAT 2018, oferowany przez firmę program-do-faktur.pl. Ten bardzo prosty w użytkowaniu, a równocześnie dający duże możliwości program jest dostępny w at ... szczegóły wpisu »

 • Allbim.pl

  Zdecydowanie dobry program bim pozwala na znaczne uproszczenie wielu działań projektowych i sprawia, że o wiele lepiej możemy sobie radzić w rzeczywistości rynkowej, z którą dziś mamy do czynienia. To program, który doskonale sprawdzi się jako wsparcie w biurach projekt ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Ekostim posiada przydatne strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 6733 stron internetowych w 15 kategoriach i 526 podkategoriach. Gości online 26. Stron oczekujących 1.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Ekostim posiada:
  IP: ,
  BL: 2819,
  Page Rank: 0

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator