05 2012
0

Ośrodki odwykowe

URL: www.alkoholizm-leczenie.eu

Ośrodki odwykowe

Świat skupiony na konsumpcji oraz gonitwie za tym, co najdroższe sprawia, że ogrom osób nie wytrzymuje psychicznego nacisku i zapada w niezwykle trudne schorzenie, jakim jest nałóg. Lecz nie jedynie to jest powodem. Ośrodki odwykowe oferują pacjentom profesjonalną pomoc psychologiczną, za pośrednictwem wykształconej kadry specjalistów z zakresu psychologii, psychoterapeutyki oraz medycyny. W wypadku leczenia alkoholizmu bądź narkomanii niemalże niezbędna jest izolacja od środowiska, w jakim się przeważnie funkcjonuje i osób, które w bezpośredni czy pośredni sposób wpływają na nasze życie. Ośrodki odwykowe oferują maksymalną ilość pomocy a także anonimowość, warunkiem jest jedynie próba podjęcia leczenia oraz rzeczywista chęć powrotu na ścieżkę zdrowia. Wiadomo, że nikt nie może przymusić człowieka uzależnionego do podjęcia rehabilitacji.

 • PageRank: 2
 • Kliknięć: 13
 • Wyświetleń: 286
 • CTR: 4.55%
 • Data dodania: 07 05 2012
 • Ocena:

  Ocena: 4.4/10 (14 głosów)

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 20
Ośrodki odwykowe
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny Mikołaj Trizna


  Profesjonalna pomoc w leczeniu alkoholizmu i zaburzeń psychicznych takich jak: lęk, nerwice, depresja, psychozy, zaburzenia snu, zaburzeni pamięci, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia psychiczne u osób w podeszłym wieku, uzależnienie od ... szczegóły wpisu »

 • Terapia rodzin i terapia par w Warszawie

  Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.nJeśli poszukujesz doświadczonego psychoterapeuty w Warszawie to zapraszam do mojego gabinetu Psychoterapii w Śródmieściu. nPodczas spotkań terapeutycznych poma ... szczegóły wpisu »

 • Osrodek-leczenia-uzaleznien.pl

  Zdarza Ci się coraz częściej zaglądać do kieliszka? Powoli tracisz kontrolę nad swoim życiem? Chcesz to zmienić, ale nie wiesz, jak sobie pomóc? Zapraszamy Cię do nas na terapię. W naszym ośrodku będziesz mieć do czynienia z wykfalifikowaną kadrą psychoterapeutów. Możes ... szczegóły wpisu »

 • SZANSA NA WOLNOŚĆ PRYWATNY OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIEŃ

  Ośrodek terapii uzależnień “Szansa na wolność” świadczy usługi wsparcia dla osób z problemami alkoholowymi, uzależnionych od leków, narkotyków oraz osób współuzależnionych. W Ośrodku zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra terapeutów, która posiada odpowiednie certyfikat ... szczegóły wpisu »

 • Psychoterapia i psycholog w Częstochowie

  Psychoterapia pomaga nam lepiej zrozumieć swój świat wewnętrzny i prawa nim rządzące, które często wymykają się naszej świadomości i zrozumieniu swoich reakcji lub zachowań. Psychoterapia może być po prostu formą rozwoju osobistego lub może stanowić formę leczenia trudn ... szczegóły wpisu »

 • EKG w domu - Odtruwanie Łódź

  W przypadku bardzo złego samopoczucia po spożyciu dużej ilości alkoholu, bardzo często występuje tak zwane zatrucie, które wymaga profesjonalnego odtruwania. Osoba specjalizująca się w przeprowadzaniu odtruwania poalkoholowego z dojazdem do domu pacjenta, oferuje swoje ... szczegóły wpisu »

 • Ośrodek dla osób uzależnionych - detoxmed.pl

  DetoxMed to prywatny ośrodek leczenia uzależnień zajmujący się terapią uzależnień od alkoholu, leków i narkotyków. Chorzy mogą tu liczyć na specjalistyczną pomoc obejmującą konsultację internistyczną i psychiatryczną, a także indywidualne sesje z psychologiem klinicznym ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Ekostim posiada przydatne strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 8967 stron internetowych w 15 kategoriach i 546 podkategoriach. Gości online 10. Stron oczekujących 0.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Ekostim posiada:
  IP: ,
  BL: 2819,
  Page Rank: 0

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator