05 2012
0

Ośrodki odwykowe

URL: www.alkoholizm-leczenie.eu

Ośrodki odwykowe

Świat skupiony na konsumpcji oraz gonitwie za tym, co najdroższe sprawia, że ogrom osób nie wytrzymuje psychicznego nacisku i zapada w niezwykle trudne schorzenie, jakim jest nałóg. Lecz nie jedynie to jest powodem. Ośrodki odwykowe oferują pacjentom profesjonalną pomoc psychologiczną, za pośrednictwem wykształconej kadry specjalistów z zakresu psychologii, psychoterapeutyki oraz medycyny. W wypadku leczenia alkoholizmu bądź narkomanii niemalże niezbędna jest izolacja od środowiska, w jakim się przeważnie funkcjonuje i osób, które w bezpośredni czy pośredni sposób wpływają na nasze życie. Ośrodki odwykowe oferują maksymalną ilość pomocy a także anonimowość, warunkiem jest jedynie próba podjęcia leczenia oraz rzeczywista chęć powrotu na ścieżkę zdrowia. Wiadomo, że nikt nie może przymusić człowieka uzależnionego do podjęcia rehabilitacji.

 • PageRank: 2
 • Kliknięć: 12
 • Wyświetleń: 225
 • CTR: 5.33%
 • Data dodania: 07 05 2012
 • Ocena:

  Ocena: 5.3/10 (9 głosów)

Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 15
Ośrodki odwykowe
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Pedagog Lublin

  Oferta tworzona przez Terapie Lublin przeznaczona jest dla najmłodszych i dla opiekunów. Pomocą terapeutyczną wykonywaną przez socjologa doglądane są zwykle najmłodsi z problemem takim jak dysleksja, dysortografia, kłopoty szkolne, oraz dyskalkulia. Wykonywane są równie ... szczegóły wpisu »

 • Leczenie alkoholizmu prywatnie w Łodzi

  Alkoholizm w wielu kręgach to nadal temat tabu. To ciągle wstydliwy problem zamykany w czterech ścianach, tłumiony przed światem i przed samym sobą. To zjawisko, z którym zamiast walczyć, daje się ciche przyzwolenie, traktuje jako „mniejsze zło”.
  Zbyt często słych ... szczegóły wpisu »

 • Ośrodek leczenia uzależnień Tęcza w Krakowie

  Leczenie zaburzeń odżywiania, leczenie uzależnień Kraków, leczenie alkoholizmu oraz leczenie hazardu to główne zagadnienia, którymi zajmujemy się w ośrodku leczenia uzależnień Tęcza w Krakowie. Terapia uzależnień Kraków to fachowy zespół, który posiada duże doświadczeni ... szczegóły wpisu »

 • Terapia rodzin i terapia par w Warszawie

  Nazywam się Jolanta Szczepaniak, jestem psychologiem i psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.nJeśli poszukujesz doświadczonego psychoterapeuty w Warszawie to zapraszam do mojego gabinetu Psychoterapii w Śródmieściu. nPodczas spotkań terapeutycznych poma ... szczegóły wpisu »

 • Osrodek-leczenia-uzaleznien.pl

  Zdarza Ci się coraz częściej zaglądać do kieliszka? Powoli tracisz kontrolę nad swoim życiem? Chcesz to zmienić, ale nie wiesz, jak sobie pomóc? Zapraszamy Cię do nas na terapię. W naszym ośrodku będziesz mieć do czynienia z wykfalifikowaną kadrą psychoterapeutów. Możes ... szczegóły wpisu »

 • SZANSA NA WOLNOŚĆ PRYWATNY OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIEŃ

  Ośrodek terapii uzależnień “Szansa na wolność” świadczy usługi wsparcia dla osób z problemami alkoholowymi, uzależnionych od leków, narkotyków oraz osób współuzależnionych. W Ośrodku zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra terapeutów, która posiada odpowiednie certyfikat ... szczegóły wpisu »

 • Detoks alkoholowy - Wrocław, Lódź, Kraków - Nasz Gabinet

  Wszywka z esperalu to jedna z form walki z uzależnieniem od alkoholu, która wielu osobom pomogła w wygraniu z nałogiem. Nadal jest to przy tym popularna metoda, która pozwala na leczenie alkoholizmu. Wszywka przede wszystkim w kontakcie z alkoholem wywołuje objawy zbliż ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Ekostim posiada przydatne strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 6733 stron internetowych w 15 kategoriach i 526 podkategoriach. Gości online 81. Stron oczekujących 2.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Ekostim posiada:
  IP: ,
  BL: 2819,
  Page Rank: 0

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator