05 2017
0

Osrodek-leczenia-uzaleznien.pl

URL: osrodek-leczenia-uzaleznien.pl

Osrodek-leczenia-uzaleznien.pl

Zdarza Ci się coraz częściej zaglądać do kieliszka? Powoli tracisz kontrolę nad swoim życiem? Chcesz to zmienić, ale nie wiesz, jak sobie pomóc? Zapraszamy Cię do nas na terapię. W naszym ośrodku będziesz mieć do czynienia z wykfalifikowaną kadrą psychoterapeutów. Możesz śmiało opowiedzieć o swoich problemach. Chętnie Ci pomożemy, wsłuchamy się w Twoją historię i dobierzemy plan leczenia do Twoich potrzeb. Nasi psychoterapeuci będą do Twojej dyspozycji i będziesz mógł z nimi porozmawiać nie tylko w trakcie zajęć grupowych, ale także na spotkaniach indywidualnych. Lecz to nie wszystko. My naszych pacjentów nie zostawiamy na pastwę losu i gwarantujemy im opiekę nie tylko w trakcie leczenia, ale także po nim. Jeżeli zainteresowała Cię oferta naszego ośrodka leczenia uzależnień, to czekamy na kontakt.

 • PageRank: 0
 • Kliknięć: 0
 • Wyświetleń: 5
 • CTR: 0%
 • Data dodania: 15 05 2017
 • Ocena:

  Ocena: 5.0/10 (1 głos)

Osrodek-leczenia-uzaleznien.pl
Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:
 • Uzależnienia Białystok

  Istotne dylematy właściwości psychologicznej są tymi dylematami, jakie możesz swobodnie przekazać naszym specjalistom. Nasza doświadczona kadra dołoży wszystkich starań aby nie tylko je rozwiązać, lecz i rozpoznać fundament ich powstawania. Dostarczamy pomoc młodzieży, ... szczegóły wpisu »

 • Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny Mikołaj Trizna


  Profesjonalna pomoc w leczeniu alkoholizmu i zaburzeń psychicznych takich jak: lęk, nerwice, depresja, psychozy, zaburzenia snu, zaburzeni pamięci, zaburzenia osobowości, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia psychiczne u osób w podeszłym wieku, uzależnienie od ... szczegóły wpisu »

 • Pedagog Lublin

  Oferta tworzona przez Terapie Lublin przeznaczona jest dla najmłodszych i dla opiekunów. Pomocą terapeutyczną wykonywaną przez socjologa doglądane są zwykle najmłodsi z problemem takim jak dysleksja, dysortografia, kłopoty szkolne, oraz dyskalkulia. Wykonywane są równie ... szczegóły wpisu »

 • Leczenie alkoholizmu prywatnie w Łodzi

  Alkoholizm w wielu kręgach to nadal temat tabu. To ciągle wstydliwy problem zamykany w czterech ścianach, tłumiony przed światem i przed samym sobą. To zjawisko, z którym zamiast walczyć, daje się ciche przyzwolenie, traktuje jako „mniejsze zło”.
  Zbyt często słych ... szczegóły wpisu »

 • Leczenie uzależnień w Warszawie

  Uzależnić można się niemal od wszystkiego. Kiedy coś staje się ośrodkiem Twojego życia, przynosząc jednocześnie negatywne skutki dla Ciebie i otoczenia, wówczas możesz być prawie pewien, że jesteś uzależniony. Przyznajmy to - uzależnienie jest chorobą. Tak samo uzależni ... szczegóły wpisu »

 • Ciekawostki

  Katalog stron Ekostim posiada przydatne strony www. Dodaj wpis do spisu i bądź widoczny w internecie. Zapraszamy!

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog posiada 5414 stron internetowych w 15 kategoriach i 517 podkategoriach. Gości online 23. Stron oczekujących 5.

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Katalog stron Ekostim posiada:
  IP: ,
  BL: 2819,
  Page Rank: 0

  U.I. "JARMI" Właściciel

  Wpisy w katalogu moderowane są na bieżąco każdego dnia i jeżeli nie zawierają błędów akceptowane są od razu.

  U.I. "JARMI" Moderator